zjentek

Není spíše na škodu, že tady vyskakovací okna reklamy překrývají zásadní nedílná vyskakovací okna systému?

Nedílná vyskakovací okna systému jako přihlášení, nominace…

V praxi je to pak tak, když chcete třeba nominovat, okno nominace se zobrazí POD oknem reklamy, takže se na to vyprdnete, než byste dlouze bádali nad tím, jak zavřít reklamu, kterou běžně známými způsoby zavřít vlastně ani nejde. A vůbec nejlepší je to tady v momentě, kdy se zdejší (ať už nový, neznalý) uživatel chce přihlásit a okno přihlášení mu vyskočí POD okno reklamy (něco jako podokno reklamy, v lepším případě okno reklamy vyskočí v momentě, kdy se přihlašuje a překryje mu obzor), tudíž nevidí na svý vlastní přihlašovací údaje, potažmo je ani nedokáže vložit, takže se na to vyprdne a jde o dům dál. Ano, i tací sem přicházejí. ;)

A tak mě napadlo, jestli tady reklama není spíše újmou, nežli přínosem. Co myslíte? (Jenom názor)

(Jo jo, asi už to není co bejvalo, šlape to tady taky dle zákona- pro prachy cokoliv. ;()

Navíc, s takovouto inteligencí… a nic vyjímečného tady? Nee?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… co to je reklama a ještě k tomu vyskakovací ??? … slyšeli už vašnosto o AdBlocku ??? … dyť se to tu probírá měsíc co měsíc …

Další odpovědi
ivzez

Vyskakovací reklama je otravná všude.

Reklama blokující funkční prvky webu zpravidla potenciální klienty
(uživatele) odvede jinam, což je podle mne kontraproduktivní.

___

Ono je tu otravných věcí víc → chci-li ohodnotit nebo nominovat
nějakou odpověď, stránka se okamžitě znovu načte. Nejenže to
zdržuje, navíc to zvyšuje množství stahovaných dat. Pro uživatele,
který má od providera nastaven nízký limit FUP, další „otrava“…

Ovšem nenapadá mne, jak to s tím hodnocením vyřešit.

Reklama má přinášet zisk. Přináší ho i v případě, že lidi
otráví tak, že sem přestanou chodit?

Poznámka:
Já tu nemám reklamu žádnou, přestože jsem zde povolila java script
a vypnula AdBlock → zdejší reklamy blokuji v souboru hosts.

aliendrone

Máš něco shnilého ve státě „prajzském“. Sousedce jsem před Vánocemi instaloval SSD, protože má víc jak 10 let starou plečku (Core2Duo, 4GB RAM, sice dedikovanou, ale kancelářskou grafiku na W7 32Home), takže to potřebovala co nejlaciněji „trošku rozhýbat“.

Na nejmizernějším tarifu od O2 se jí spustí a načte homepage (google) v sandboxu (!!!) Firefox s AdBlockem pod 10s [z toho 5s čeká na odkliknutí sb, protože používá neplacenou verzi], načtení dalších panelů jsou obvykle otázkou cca 2–3 sekund – mizerná rychlost internetu + odezva serveru).

Ergo – pláčeš na špatném hrobě! ;) :D :D

zjentek

Já nainstaluju AB a v tu ránu stojím! Browser mně pak načítá nový panel i několik minut! A je úplně jedno co to je za AB, jestli AB nebo AB+ nebo ABany, prostě to brzdí jak s ABS.
Svýho času, když jsem to řešil, už jsem byl tak zoufalý, že jsem nabyl přesvědčení, že mě instalací adbloku skrze něj leze do kompu někdo zvenčí, třeba odtud a tím jsem si to logicky vysvětlil, protože jiné vysvětlení na to PROSTĚ NENÍ! Nebo je?

Mc Merkurion

… tak v tom případě máš jen dvě možnosti: buď čekat, než se ti ti načte a čumět do blba anebo číst reklamy … já bych volil reklamy, při těchto rychlejc uteče … jó, ještě mne napadlo: co takhle rychlejší připojení, nešlo by ??? jinak opravdu neporadím, jediný okna, který mně štvou jsou w10 …