Smackdown

Není škoda, že se zrušily půjčovny filmů na VHS/DVD?

Ten pocit, když člověk šel domů natěšenej s novým filmem.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ony ty půjčovny nebyly ani tak zrušeny, jako spíš zanikly pro nezájem. Proč si filmy půjčovat za peníze, když si je z netu můžu stáhnout zadara. Už se ani nenamáhám vypalovat si je na DVD. Do paměti dnešních počítačů se jich vejdou stovky, zrovna tak jako na flešky do kapsičky u košile. Přehraju to kdekoliv je PC, nebo TV.

Další odpovědi
jáára

Není, ani nemám zařízení které by to umělo přehrát…

Brblal

Nevím, co to je WHS – takove médium neznám, znám jen VHS kazety, ale to už je historie (jako třeba audio kazety), na to nemám už 15 let žádné zařízení, já mám všechno na Blu-ray v ultra HD rozlišení.