autacek

Není rozdávání nejvyšších státních vyznamenání presidentem trochu předčasné? Neměl by být oceněn především loajální lid?

https://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/prymula-ziska-rad-bileho-lva-za-boj-s-koronavirem_541824­.html

Odpovědi
anonyms

Hezké jak vás ten Zeman pořád vodí tam kam chce on :)

Pepa25

Samozřejmě, že je. Oznámením o ocenění boje, který ještě neskončil, byl rozdán účet bez hostinského. Ještě se může stát, že prezident nebude moct ta vyznamenání vůbec předat (třeba pro nemoc …).