Dismas

Není rasistické, že sníh je bílý?

Nejlepší odpověď
gecco

Není…
Zajeď si na Ostravsko (Donbas, Rostov) – abych zmínil ty nejbližší…
😉

Další odpovědi
lukas.zmizik

není rasistické, že tma je černá?

bolak

a sněhulák má 3 koule, tož more kdo mu to urobil?

Putin

No z bílého sněhu stavíme sněhuláky, v bílém sněhu se koulujeme, v bílém sněhu děláme anděly. A když je jen na okraji silnice černý sníh? Ihned ho zameteme pryč a posypeme. Bílý sníh není rasistický, to my jsme rasističtí ! 😁 (Berte s nadsázkou, je Nový rok (-: )

konemy

Je i žlutý sníh, a černý. Není to rasistické.

lexx

není, toaleťák je taky bílý a musej ho používat i černý huby ačkoli…

mokrygorky

Po dlouhé době jsem se přihlásil jen abych napsal tohle:
Haha, strašně vtipné :o) Asi jako ruka v mixéru =)