Není nezákonné když se zaměstnavatel v dotazníku při přijímání ptá zda kouřím a piju?

Nejlepší odpověď
Drap

Tyto otázky mohou být pokládány z důvodu zdravý a výkonosti v práci. Některé firmy to berou tak, že například kuřáci mají podstatně menší výkonost než nekuřáci.

Další odpovědi
anonym

A je zákonné,když nový zaměstnavatel se ptá nastupující blondýny ,zda kouří pyje ?

lexx

drahý hochu ! dneska zaměstnavatel může fšecko. zaměstnanec držet hubu a krok a…služebníček pane továrníku !

baghira

Pokud nekouříš a nepiješ, proč to tajit?