Cooldan456

Není nějaký program na zvuk že tam dáte písničku a ono vám ji to předěla třeba na chimpunkovský hlas nebo něco takového.

:D :D

Odpovědi
klob1

Tak je, ale je to přímo hudební pro studio a získá se jedině asi přímo se zařízením pro hudební studia. Pak si člověk může dělat co chce. I třeba robota nebo zvuk nástroje měnit na cokoliv ho napadne. Jenže, to ti je na nic ode mě, když není ho možné běžně sehnat a kupovat zařízení cca 100–200 tis, je hloupost. Já nic jiného neznám, takže nic jiného neporadím. Jen to, že my ho máme jen touto cestou.
Nebo by jsi musel to dělat bez programu, přímo to umět, také to jde. Písničku to nejde, jen lidský hlas nebo zvuk nástroje. Celá písnička ne. To by pak vznikl paskvil, jedině to rozdělit na jednotlivé hlasy a zvuky, potom to co by jsi chtěl teprve si dát práci s tím konkrétním. To by jediné šlo a pak to převézt do celku jednoho.

Nykki

Jo jo, jak píše kapitán, jde to v audacity, není to ani moc složité, na youtube si najdi návody :)