zjentek

Není náš pan prezident tak trochu nepořádník?

Za A: Dlažbu má v dezolátním stavu.
Za B: Uplavala mu lodička… ;(

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/475003-zeman-na-hrade-spalil-cervene-trenyrky.html

Odpovědi
marci1

Lodička je asi zaparkovaná. 🙂

Kepler

Dlažba se mi zdá v pořádku, není patrný jediný schůdek, aby mohl padnout na hubu. Škoda.

zjentek

„Dlažba se mi zdá v pořádku..“. Nó Keplere, je vidět, že pracuješ čistě mozkem ;)

Kepler

Nó, tak úplně zase v pořádku není, jsou tam dva fleky po jiných ohníčcích, to máš recht. 🙂

zjentek

Jo to jo, ale mě spíš zaujaly ty chybějící dlažkostky. Možná že se v jednou ze svých alkoholových excesů nudil a trefoval se do lodičky, kterou trapně střízlivý má za „uplavanou“..