tom004

Není nad skromnost,že?

Jsem zkušený a vyzrálý dinosaurus a jsem na to hrdý. Zkušený a vyzrálý dinosaurus je totiž důstojný veleještěr,který ví,co má dělat, a dělá to. (prohlásil pan Kalousek, min. financí)

Odpovědi
Drap

Pan Kalousek je kapitola sama pro sebe. Jenom co těch stran stačil vystřídat. Mít ječtě jednoho nebo dva takové, tak nezbývá než jít hledat provaz. Jestli už nejsou všechny rozkradeny.

anonym

Co je psáno-to je dáno!!

Zdroj: http://www.osel­.cz/index.php?cla­nek=4912

hanulka11

On je fakt trapnej -no comment

panenka

NO ZKUŠENÝ MOŽNÁ TAK V PITÍ CO SE TÝČE NÁS LIDÍ TAK ZATÍM CO TAM SEDÍ PRO NÁS NIC DOBRÉHO NEUDĚLAL.

dědapetr

Jen potvrzuje že ví jak si nahrabat.

SajmonModer

Veleještěr možná, tak maximálně co se týče rozkrádání naší země.

barnajka

Jooo, veleještěr…leda tak fosilie, kterou snad radši ani nevykopávat a nechat ležet zahrabanou hluboko pod zemí :) Jabadabadůůůů­ůůůůůůůůůůůůů!!!! :)

Děda Louda

„Jsem zkušený, důstojný, vím, co mám dělat…“ Nemělo by se pořádně vyvětrat?