Není nad rychlost odpovědi na dotaz, že ano?

Dle příspěvku je zřejmé, že se nějak moc nehledí na zákazníky. Sice mi zatím přišlo oznámení, že se někdo uráčil otevřít můj email, ale i to je úspěch. Máte něco podobného?

http://postim­g.org/image/571n8pkc5/

Nejlepší odpověď
gecco

😉
U takovýchto programů jsou primární data poskytnutá uživatelem, ne jeho spokojenost – nebo snad smysluplná komunikace s ním…
😉
Ne – nemám nic podobného, jednak se (už) ničeho podobného neúčastním a druhak už ze zkušenosti vím, co jsem napsal výše…
😉
Ale mám naopak výtečnou zkušenost třeba s panem Šťáhlavským z ČD – na mé rejpavé maily (z dob, kdy jsem ještě jezdil poměrně často vlakem) mi odpovídal slušně a v rozumném termínu.

Další odpovědi
zjentek

Je to tak, není nad rychlost ..trošku mně to připomíná mé odpovědi na otázky zde.

briketka10

Mě chodí jen blahopřání k narozeninám např.
od firem, kde jsem si něco koupila a to potěší 😁
Potom od Karaoke texty tam občas něco hledám
od Heuréky k Novému roku a dalších.
Text je vždy podobný, že je těší, když jsem jejich
zákazníkem a někdy uvedou i mé křestní jméno 😁