Miroslavst

Není na stránce Odpovědí chyba?

Nezdá se vám, že je v pravém rohu na stránkách www.odpovedi.cz chyba?
Je tam napsáno „Odpověď na každou otázku“.
Proč potom teda je toto:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nezodpoveze­ne

Nejlepší odpověď
vagra

Řekl bych,že administrátor nepočítal s tím,že někteří profilovaní uživatelé těchto stránek,budou odpovědi vyžadovat hned a bezezbytku .
Stačilo by vám teda,aby vámi napadená hesla,byla doplněna na:
„prozatím nezodpovězené "a
"odpověď na takřka každou otázku“?
V tom případě se bojím,že by vás někdo následoval a ptal se-proč je ve sloganu slovo „takřka“ a které to jsou ty otázky,které nebudou zodpovězeny hned a proč.
Ostatně jistě víte,že jsou otázky,na které odpovědi ještě neznáme.A tady máte jedinečnou možnost,se jimi zabývat.
Jsem přesvědčen o tom,že otázky vámi položené,splnily účel za jakým byly napsány.

Další odpovědi
quentos

musíš rozlišovat mezi realitou a reklamním sloganem, leckdy jejich rozpor bije do očí, tady je to ještě takové nevinné ;{)>

ReHu

A ty víš, že na nezodpovězenou otázku někdo časem neodpoví????