aliendrone

To je moc práce, popíšu proč.

Vyloučeno. I DŮLEŽITÉ opravy se zde neprovádí (ale ruku na srdce – k čemu?) a ty bys chtěl tak úzce specializovanou problematiku, když se nezavedla ani kategorie HMYZ? A to je prosím jedna z nejpočetnějších taxonomických tříd, to nevíš? ;) :D :D

Další odpovědi
autacek

Znám jiné/lepší řešení, rád popíšu.

Ne, to není vůbec třeba, protože na naprostou většinu jiných otázek o zdraví zní odpověď „Na to ti může odpovědět jedině lékař“.

Drap

Znám jiné/lepší řešení, rád popíšu.

Je naprosto zbytečné vytvářet zde speciální kategorii. Zde se nic nevyřeší. Pokud přesto máš potřebu vkládat sem otázky a které nikdo odpověď nezná a chceš se jen bavit, stejně dobře ti poslouží kategorie „zdraví“.

Arne1

A když se Covid rozplyne jak pára, co potom?

Rokio

A když se Covid rozplyne jak pára, co potom?

Souhlasím s Arne1. Koronavirus tu nebude věčně a určitě se najde efektivní řešení na léčbu infekčního onemocnění, které COVID – 19 způsobuje.

zjentek

Aliene, jistě, že vím. Jinak bych tady za ni nebojoval do norku kostí! (;

aliendrone

zjentek>>> Opravdu? Skoro bych řekl, že si tvého boje (jinak též „Dein Kapmfu“ ;) :D) za kategorii HMYZ zde nikdo, ale NIKDO NEVŠIML! ;) :D :D

zjentek

Není pravda, tysisišim!

Jako aliendron máš dlouhý prsty všude po zemi, jenže seš línej a proto nemá cenu bojovat dále a jinak. D;D;

zjentek

TVL Drape ty seš strašnej škarohlíd… D;

elkon

Je to zbytečnost. V médiích je na to téma humbuku dost.