Avatar uživatele
Miroslavst

Není dne, aby nebyl problém se skype (nová verze)5.0.0.152­. Máte také problém?

Buď dlouhé načítání nebo přímo oznámení, že došlo k problému a je třeba program ukončit.
Máte s touto verzí-nová aktualizace problém? A čím by to mohlo být?
Doplňuji:
Nejdřív došlo k chybě a apilkaci je třeba ukončit a poté po znovu spuštění to jen načítá a nic se neděje.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, anonym, jendahun, BEAES, rynek878, anonym, iceT před 4844 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Mám. Právě před chvílí mně IE hlásil, že došlo k poruše a SKYPE zmizel. Sice ne každý den, ale dost často.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Používám též tuto poslední verzi Skype a musím to zaklepat,nemněl jsem s ním jediný problém,šlape jako hodinky a líbí se mi lépe i co se týče vlastní grafiky této verze.Původní verzi,myslím 4.2.0.162,jsem pouze přeinstaloval touto novou a to bylo vše.Žádné odinstalování či restart.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Problémy nemám, denně vykecávám s dceruškami a vše je v pohodě, jen se nám zatím nedaří videokonference v avizované zkušební betaverzi. Doporučuje se, aby účastníci měli poslední aktualizaci. Jinak fakt nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Tak nám doma nikomu zrovna nyní skype nejde- stále se točí a píše spojuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
persy

Zdravim,zrovna teraz mam problem s prihlasenim na SKYPE.Stale a dlho nacita,ale nakoniec ma neprihlasi.Je to po prvy krat,co nejde.Mam tiez poslednu verziu.Takze problem bude asi na provozovateli SKYPE?
Doplňuji:
Takze spravca Skype ma problem!!!

Upravil/a: persy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

A ja problem nemam,jelikoz skype nemam.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nie je to len pri poslednej verzii. Skúsila som aj Portable verziu, tak isto nemôže sa spojiť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Také mám, točí se a stále nenaskakuje, ach jo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Já jsem ted nainstaloval 156 verzi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek