Miroslavst

Není dne, aby nebyl problém se skype (nová verze)5.0.0.152­. Máte také problém?

Buď dlouhé načítání nebo přímo oznámení, že došlo k problému a je třeba program ukončit.
Máte s touto verzí-nová aktualizace problém? A čím by to mohlo být?
Doplňuji:
Nejdřív došlo k chybě a apilkaci je třeba ukončit a poté po znovu spuštění to jen načítá a nic se neděje.

Nejlepší odpověď
annas

Mám. Právě před chvílí mně IE hlásil, že došlo k poruše a SKYPE zmizel. Sice ne každý den, ale dost často.

Další odpovědi
rynek878

Používám též tuto poslední verzi Skype a musím to zaklepat,nemněl jsem s ním jediný problém,šlape jako hodinky a líbí se mi lépe i co se týče vlastní grafiky této verze.Původní verzi,myslím 4.2.0.162,jsem pouze přeinstaloval touto novou a to bylo vše.Žádné odinstalování či restart.

dudu

Problémy nemám, denně vykecávám s dceruškami a vše je v pohodě, jen se nám zatím nedaří videokonference v avizované zkušební betaverzi. Doporučuje se, aby účastníci měli poslední aktualizaci. Jinak fakt nevím.

hanulka11

Tak nám doma nikomu zrovna nyní skype nejde- stále se točí a píše spojuji

persy

Zdravim,zrovna teraz mam problem s prihlasenim na SKYPE.Stale a dlho nacita,ale nakoniec ma neprihlasi.Je to po prvy krat,co nejde.Mam tiez poslednu verziu.Takze problem bude asi na provozovateli SKYPE?
Doplňuji:
Takze spravca Skype ma problem!!!

iceT

A ja problem nemam,jelikoz skype nemam.:-)

led

Nie je to len pri poslednej verzii. Skúsila som aj Portable verziu, tak isto nemôže sa spojiť.

BEAES

Také mám, točí se a stále nenaskakuje, ach jo.

Michal Kole

Já jsem ted nainstaloval 156 verzi