Rokio

Není člověk s omezenou způsobilostí k právním úkonům lepší než plně svéprávný člověk?

Oba mají stejné množství povinností, ale člověk, který byl omezen k některým právním úkonům, má méně práv. Tak zbude více práv pro ty ostatní.

Nejlepší odpověď
Schluker

Ano, neni. Kdyz soused bude drzet hladovku, tak ti preci neznamena, ze ja najednou budu mit vic jidla. Bud na neco mam pravo nebo ne. Mit dvakrat pravo treba na svobodu projevu je stejne jako mit ho jednou, ze.

Další odpovědi
Drap

Plácáš nesmysly.

led

Rokio, ako tak sledujem vaše výroky, vy do tejto výnimky v trestnoprávnej kategórie nepatríte.
„Tak zbude více práv pro ty ostatní.“ Základné občianské práva v zmysle ústavy sú neprenositeľné" Pokiaľ nie ste zbavený týchto práv, jednoducho ich máte, či chcete, alebo nechcete.

elkon

Další hovadiny.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.