tamarca

Není blbý mít jeden snubák ze zlata a jeden ze stříbra?

Mám vybraný nádherný snubní prsten od Bisaku z bílého zlata se třema briliantama a pánský je jednoduchý, jen kombinace lesk mat, ale chlap mi řekl, že ho stejně nosit nebude, tak zvažuju, jestli mu ho nemám nechat uělat jen ze stříbra – není to blbý?

Nejlepší odpověď
Damiana

V tomhle případě je to jedno. Podle mne je nejblbější to, že už před svatbou tvůj nastávající odmítá nosit prsten, který vás spojuje, který mu navlékneš z lásky a navždy se mu jím zaslíbíš. Jestli vašemu svazku přikládá stejnou váhu, je úplně jedno, jestli bude mít kolem prstu omotaný třeba staniol. Myslím, že „alespoň“ na začátku by mohl být snad i hrdý na to, že jste svoji. Pro mně by jeho postoj byl dost varující, ale to je čistě jen můj názor, neboť můj manžel snubní prsten nesundává nikdy…

Další odpovědi
Drap

Proč, stejně to vidět nebude.

anonym

Je to blbý. Nevěřila bych nastávajícímu manželovi, že splní takové prohlášení. Muži se většinou o takových věcech baví neradi. Prostě je to otravuje. Skutečnost je pak většinou jiná.
Prstýnky si snad kupujete společně ne? Podle jeho reakce byste měla zvážit, jak se bude tvářit na obyčejný prstýnek – jinak se vyrábějí i dřevěné nebo skleněné. Kdybyste pohrozila takovou variantou, mohlo by to zabrat i na otrlého stoprocentního chlapa.

anonym

Je to nezvyklé. Ale keď sa obaja na tom dohodnete, názor ostatných vás nemusí zaujímať.
Sú muži, ktorí žiadne šperky nenosia napríklad z bezpečnostných dôvodov (okrem stratenia), napríklad elektrikár…

terry

Co má společného dvojí materiál snubních prstenů a to, že je od Bisaku z bílého zlata se třema briliantama?
A je to opravdu módní záležitost? Myslím, to, že tvůj nastvávající nebude prsten nosit a proto mu stačí stříbrný.
Nebo se nám tady jen chceš popchlubit?

bobasika

To, že partnerovi hodláš nechat vyrobit prsten ze stříbra blbý není, ale to, že ho opravdu nechce vůbec nosit blbý je, aspoň z mého pohledu, neříkám, že by ho měl mít pořádna prstě, ale do společnosti by ho nosit měl, obzvlášt, pokud by šel sám :) :)