marynka29

nenasel by mi nekdo prosim12.(posledni) znameni z teto sbirky-Pannu?

je poslední, ktera mi do 12-ti znameni zverokruhu chybi. Vypada nejak podobne jako tyhle ostatni na teto strance http://www.dre­amstime.com/Ric­kzavala_more-latest-adition_pg1 –7.radek od shora- zacina to od 6. obrazku zleva-Vodnar_Aquarius Sign)az po Býka (Taurus Sign). (Bud bude na teto nebo jine strance na teto adrese).(latinsky Panna se rekne Virgo a celym nazvem teto sbirky je to Virgo Sign. moc diky=)

Odpovědi
Děda Louda

Zadej si na stránce, na niž odkazuješ, do vyhledávacího pole slovo virgo a dej červeným tlačítkem s lupou hledat. V zápětí se ti ukáže obrázků znamení panny, až oči přecházejí.