Henry1660

Nenapadá Vás místo, kde bych si mohl počíst nahlas?

Nedávno jsem zjistil, že se místama zadrhávám, když čtu nahlas a platí to i v mluvené řeči. Proto bych chtěl odteď číst knihy nahlas. Ovšem nemám kde, doma teď pořád někdo je a mně je blbé číst nahlas před nimi. No a venek taky nepřipadá k úvahu – sníh a mráz.

Nenapadá někoho nějaké místo?

Nejlepší odpověď
Kepler

Normálně doma, jen si k tomu pusť přiměřeně hlasitěji hudbu. Třeba z toho nakonec bude zdařilý rap.

Další odpovědi
aliendrone

Pořiď s helmu (motorkářskou – integrálku) jestli nemáš. V kombinaci s Keplerovou radou budeš v pohodě! ;) :D :D

Arne1

Na záchodě ?

marci1

Nenapadá mě kde, ale proč nezkusit číst doma někomu z rodiny? Zbavíš se ostychu a nebudeš mít problémy mluvit nebo číst před lidmi. 🙂

Edison

Hele… co jít třeba na Hlavák, vzít si stoličku, sednout si doprostřed a začít číst? Zní to ujetě, ale mohlo by to být zajímavé nejen pro Tebe…

led

Když umíš mluvit, umíš psát, můžeš taky číst
sprvu jenom potichu, jenom pro sebe a pak to skus číst u Štědrovečerního stolu, to bude ten nejkrásnější dar od tebe svým rodičům.
Udělej jim radost a dokaž, že umíš číst.