MayaM

Nenačítání obrázků na mobilu proč??

Ahoj, mám problém s mou domácí wifi – na mobilu (mém i cizím) se nenačtou všechny obrázky. Opravdu netuším, čím by to mohlo být, na počítači vše funguje.
Doplňuji:
Ano, na jine wifi se mi obrazky načtou

Odpovědi
magorvkleci

Vypadá to spíš na nastavení prohlížeče v mobilech (vypnuté obrázky nebo v nízkém rozlišení nebo opera mini v jednom sloupci) nežli na problém domácí wi-fi. Taky může webserver identifikovat, že se koukáš mobilem a vystaví ti mobilní (odlehčenou) verzi stránek, na které obrázky nejsou nebo jsou tam jenom ikonky.

Nevím, jestli se ti z téže stránky obrázky na mobil načítají jinde: myslím přes jinou wifi nebo přes operátora.