bolak

Nemyslíte že už by bylo konečně na čase zavést olympijádu i pro sportovce, kteří užívají steroidy?

Byly by tam mnohem lepší výkony a určitě by stoupla i sledovanost. A u koho by testy prokázaly že je čistej a neužívá, tak tomu by se dodatečně sebraly medaile.

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím že s většími výkony by sledovanost nijak podstatně nestoupla. A k čemu by to bylo dobré ? Aby si mladí ničili zdraví více než teď ?

Další odpovědi
Michal Kole

Mě spíš vadí, že se za doping považuji i nějaké potravinové doplňky, s nějakou látko o které sporotvec nemá ani tušení.

Nebo že musí sportovec posílat dopinkové agentůřče podrobný ininerář s přesností na hodinu, aby ho mohl kontrolor kdykoliv zastihnout a když se sportovci program a nenhlásí to, tak má pokutu.

bolak

Drap: víc akce

Třeba v cíli by automaticky mohli stát otevřený sanitky a vedle nich záchranáři s už nabitejma defibrilátorama. A startovní čára na dráze u běhu na sto metrů by mohla bejt nalajnovaná z koksu.

anonym

.. vzdyt uz takove jsou kazde 4 roky ! vy popleto !
proto medaile vsem zustavaji ! -iv-

bolak

takže už to začalo jo? no já se zase všechno dozvím až jako poslední, a od kdy to takhle funguje nevíš? začalo to už před fibingerovou nebo až po?

anonym

podle toho, jak vypadala, tak ta byla urcite prukopnice ..
a badisko ma v odkazu nasledky :
Mozek-
vysoké dávky steroidů způsobují ohromnou agresivitu, úzkost a psychotické syndromy. Mezi další nežádoucí účinky patří porucha spánku, pocit euforie, vysoké úrovně paranoi, různé fáze deprese, extrémní změny nálad a osobnosti…

a ja to mam vsechno taky a nikdy jsme pritom zadnej steroid nesezrala .. :(