kurec

Nemyslíte si, že když bydlím v centru nějakého většího města, tak jsem takřka nevystopovatelný?

Protože i kdyby jste znali moji lokaci na max odchylku 1 metru (což už tohle je těžko zjistitelné) tak by jste třeba věděli že bydlím v panelovém domě v Praze třeba a tady je hlavní problém protože podemnou je dalších třeba 5 uplně odlišných lidí

Nejlepší odpověď
led

Krásna naivita.
Každý človek za sebou zanecháva stopu, aj vy.
Otázne je, či náklady a čas spojené s vašim „vystopovaním“ sú rentabilné k výsledku a potrebe vášho stopovania.

Další odpovědi
ivzez

Nejste nevystopovatelný.

orestez

Ano. Ty lodžie jednou zvětšíte a budete platit městu za metr čtvereční víc.

led

orestez a tu sa zjaví stopa po našom užívateľovi s touto zvedavou otázkou