Kepler

Nemyslíte si, že jediným řešením války by byl odsun Rusů z ukrajinských ú­zemí?

Zvlíáště těch militantních. Jsi Rus? Marš do Ruska!

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jasně! Vysídlit je (proč nepoužít již zažitý termín „sonderbehandlung“ ;) :D), tomu se říká správné DEM(ENT)okratické řešení! Chjo, Vašík pašík se musí obracet v hrobě poté, co tak názorně demonstroval zločinnost odsunu Němců. ;) :D :D

Další odpovědi
Ametyst

Ty ostatní menšiny, terorizované Ukrajinci a jazykovým zákonem, který jim upírá základní právo, také nemají na růžích ustláno. Ukrajina je krásný příklad toho, jak multikulti nefunguje. Jediným ukončením války je nevyzbrojovat Ukrajinu. Jenomže militantní nacionalisti drží herce pod krkem, a když jim nevyhoví, bude s ním amen. Rusové tam nevraždí civilisty: jak jsi sám poukázal, je tam mnoho Rusů. Tak proč by to dělali..

Pepa25

Ne, není. Samozřejmě, po válce není žádné řešení dobré – viz Bosna, kde je soužití pořád náročné. i tolik let po válce. Ale nemá smysl nikoho vyhánět. V Lotyšsku žije ruská národnostní menšina o velikosti skoro 27% celkového počtu obyvatelstva.

Drap

Kdo by tam dělal. Cca 70% obyvatel Ukrajiny neumí ani ukrajinsky.

zjentek

Tak přijde jiná, ničivější, zacílená na Rusko.

Tak se podívej vedle- odsun Američanů po jejich útocích někde pomohl? Ano, pomohl. Jenže čemu přesně? Výjimku/pravidlo potvrzuje Vietnam, který nikdy nikomu neubližoval. Jen se bránil zuby nehty. To je lidská přirozenost. Ukrajina se brání útěkem do cizích zemí. Přitom žádný napalm, žádné hrůzy a opravdový děs. Útěk probíhá organizovaně, mají čas. Takto jim válku vykonstruoval Západ. Scénář je přesně daný, nezmůžeme nic. Pokud by šlo o NEVINNÉ životy, dávno bych byl v ulicích, brojil, pomáhal, NĚCO UDĚLAL, NESEDĚL! Ukrajina by měla okamžitě začít trestat své vlastní násilníky, ne je naopak pouštět z vězení na svobodu a klonit se na jejich stranu, podporovat. To je nyní za válečného stavu obtížné. Čas přitom byl. Nikdo tam dříve nechápal a nechápe, že násilí spouští jedině násilí. Osm let před válkou ignorovali signály a teď narychlo nevěřím v jejich osvícení. Odsun Rusů? No jistě! Ukrajinci by se neprodleně měli klonit k mírovým jednáním a PODVOLIT SE míru! Toť jediné řešení, toť jejich osudem. Tak či onak, Volodymir nikdy nebude světovým státníkem, což si v reflektorech neuvědomuje, zapomíná. Ego? Již bylo zdrojem krvavých konfliktů dříve i jinde.

_Bůh_

Budu znít jako blázen, ale myslím, že ideální je, když je Ukrajinec na Ukrajině a Rus v Rusku.
V Rusku to úplně nepochopili, a tak vyjeli ve vojenské koloně do Kyjeva.
Stane se.

_Bůh_

jako on i Zelenskyj mluví v jeho seriálech rusky, ale úplně nevím, proč je to relevantní

Ametyst

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=HC6ftO3BWN4 trochu rovnovážný pohled na ukrajinský konflikt

Pepa25

🙂 Jo, esoterik Chaun, ten tomu určitě rozumí nejlíp, stejně jako covidu.

Ametyst

Pepa: typické je soudit, nálepkovat, a neposlechnout si přitom ani slovo. 🙂Tomu říkám tupost. Nebo slepá víra. Vždyť nás politici zatáhli do covidu, stejně jako do toho ukrajinského nekonečného konfliktu, tak na to musíme mít názor. Jak říká Chaun- „Jsem snad ve svobodné zemi, a právo na názor mi zaručuje ústava. Nebo ne???“

Pepa25

Ametyst: samozřejmě, že má Chaun právo na názor, může nahrávat videa na youtube od rána do večeře. A já mám svaté právo se těm blábolům smát. Stejně jako když s vážnou tváří tvrdil, že „primář Musil byl odvolán za pravdu kvůli koronaviru“ 😉

_Bůh_

Drap, 70 % Ukrajiny neumí ukrajinsky, aha 😁😁 Klidně ať se baví afrikánštinou, vždyť je to jedno

zjentek

Bůhu určitě vyjeli jen tak z plezíru, pro dlouhou chvíli. 🤷‍♂️

_Bůh_

z plezíru vrchního velitele, kterému je 70 a nemá co ztratit

Kepler

To žluté, či zelené znamená ukrajinštinu, víme?

Emefej

Drape > meleš nesmysly – https://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/e/e3/Lan­guages_in_Ukra­ine2.png