Avatar uživatele
Malovranec

Nemůžu usnout! viz popis otázky…

Už od 22:00 hodin se snažím usnout, teď je 1:00 a stále ležím v posteli se zavřenýma očima a čekám až usnu, nemáte nějaký typ jak usnout?
Už se mi to stalo včera i předevčírem, cítím jak jsem nevyspalý…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4291 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mám s tím dlouhodobé zkušenosti. Jeden čas jsem byla nucena řešit stejný problém prášky. Stačí ale nastartovat organizmus méně náročným způsobem. Existuje řada čajů, které uklidňují a navozují spánek. Známá je meduňka, ale jsou směsi, které mají ještě spolehlivější účinek. Někdy stačí sklenice teplého mléka.
Chtělo by to přijít na důvod, proč nervy pracují, ačkoliv bys potřeboval spát. Zřejmě nějaké starosti.
Kamarádka měla problémy se spaním a nakonec se přišlo na to, že jí nespavost vyvolávaly injekce, které brala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vaiko

Mě pomáhá soustředit se na dýchání to mě vždy zaručeně uspí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

pomáhá třeba sklenička dobrého vína. Stačí jedna ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ja chodim spat v jednu,ale padne pata ranni,a jsem vzhuru jako ted a bude se mi chtit spat za dve hodiny.takto to mam kazdy den.chjo.je to zvlastni,protoze kdyz lehnu spim hned.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

To se stává – tělo si potom samo řekne. Prášky bych to něřešil, dneska bych si zašel pro nějaký čajík jako je máta apod.
A třeba na několik dní vynechal nějaké podněty, které rozhazují psychiku. Od filmů, her až po problémy v osobním životě.
A v létě – to se objevovalo problémů – například : mám balit tu štíhlou a nebo tu štíhlejší, tu vyšší, či tu menší, tu vysmátou a nebo zasněnou. No zpravidla výsledek byl stejný – kdo přebírá, přebere.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

Pokud máš prázdniny nebo volno hlavně nespi dlouho. To máš potom vše naopak jako já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pudlík

Pokud je to jenom, tak že nemůžeš usnout, tak se zkus trošku víc fizicky unavit nežli v posledních dnech, protože tělo nepotřebuje jenom psychickou únavu, ale i fyzickou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek