Nemůžu se dostat na internet banking

Už dva dny se nemůžu přihlásit do ČSOB intrnetové bankovnictví.Po napsání hesla a prokliknutí přihlásit se vrátím zpět na hlavní stranu přihlášení.Co s tím?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zkuste vymazat cache prohlížeče, např. programem ccleaner (www.cleaner.com)

Další odpovědi
rynek878

Nevím,ale třeba nezadáváte to správné heslo-to se stane občas každému !!!

P.S.měl/a byste taková hesla mít někde v záloze !!!!

anonym

Nekdy take ( alespon moje banka ) cisti – dela udrzbu… vetsinou 2 dny o vikendu. Ale vzdy se mi to cervene ukaze od kdy do kdy. Duvod by se vam na strankach mel ukazat. V nejhorsim se podivejte na tel. linku , jak byva v provozu a tam vam daji odpoved. Take je mozne, ze po vas chteli zmnenu hesla a tu jste neprovedl … -iv-