Kesaad

NEmůžu přijít nba to co je to za program

mám otázku spustim nějakou hru a když po chvíly nabjehne tabulka Omlouváme se za vzniklé potíže atd…a dole je neodesílat…Tak tam je takovej obrázek jakoby je to tmavě modrá kostka a dvě takový šipky..► a dole takovej pruh a to je bílý můžu se zeptat jestli to někdompochopil tak co to je za stahovač-aplikaci?

Odpovědi
Michal Kole

Stáhni si z viry.cz program RSIT a z něj zjistíš co máš spuštěno a co se ti automaticky spouští.

U procesu kterého si nejseš jistý můžeš zadat do google a ono se ti najde, zda je to OK

nebo program system explorer má uilitku Security SCAN, a zobrazí se ti rovnou ikonka zda ej proces bezepčný nebo ne

nebo Norton Security Scan ti proskenuje PC zda nemáš nějakýho vira.

nebo Eset online je zdrama na webu www.eset.cz a odkaz jednorázové odstranění virů.

Pokud nechápeš tak mi prosím napiš na mail michal.kolesa@seznam.cz vysvětlím jinak.