Shainy

Nemůžu příjit na to, k čemu je tohle $…

Nějak nevím k čemu je tohle z naménko využiváno…a dolar to není ten je dvákrát přeškrtnutý…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Řekl bych, že to dolar je, ale u takového písmene by dvojí přeškrtnutí nebylo vidět.

Další odpovědi
GangstaHelper

Chyba! Je to opravdu dolar, dvakrát přeškrtnuté S je taková hříčka.

Doslova z EN wikipedie: Dvakrát přeškrtnuté S je již historickým znakem, původně to byla písmena U a S (U.S.) položená na sobě, kde spodní oblouk U splynul s oblukem S, a z U byly tedy vidět jen dvě svislé čáry, později spojené v jednu.

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Do­llar

anonym

nemáte pravdu,je to znak dolaru,jděte na start-všechny programy-příslušenství-systémové nástroje-mapa znaku-tam to uvidíte.

standa

Při práci s tabulkovým editorem Excel se velmi často používá funkce „Absolutní adresování“

To znamená, že při kopírování vzorce se odkazovaná buňka nikdy nezmění, což lze zajistit tak, že do ´adresy´ buňky VLOŽÍME ZNAK $

Např. když do adresy buňky A1 vložíme znak $ takto $A$1, tak se při kopírování buňky nezmění ani adresa sloupce ani adresa řádku.