amanter

Nemůžu dát PC ( XP ) do úsporného režimu. Je otravné co chvíli rozjíždět celý stroj. Poradí někdo kde se to dá zapnout ?

Odpovědi
gecco

Start → |Vypnout → Úsporný režim …

Nebo si spusť Správce úloh a v menu Vypnout si vybereš…
😉

arygnoc

tu máte návod:

http://www.cnew­s.cz/jak-na-usporne-rezimy-od-windows-xp-pres-vistu-az-k-windows-7

;-Q

amanter

Kde najdu toho správce úloh ? Možnosti spánku a režim napájení jsem si našel. Opravdu tam spánek nebyl zaškrtnutý. Stejně ale když dám úsporný i třeba se Shiftem, oběví se mi modrá obrazovka s chybou Windousu