lerak14

Nemůžete ráno najít čisté ponožky jste na prášky? Autobus jede za 10min.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak to se mi ještě nestalo,to musí být blbá situace, zvlášť jestli ty poslední se zlomily,když jste je večer opřel o zeď.

Další odpovědi
BEAES

To nejsem, máme každý plný šuplík ponožek, u nás se ráno hledají jiné věci…klíče, mobil.

GM

To se u nás nestává, jednak máme plné šuflíky ponožek a prádla, jednak si věci na ráno nachystáme večer na hromádku.

elektrikář

Občas se mi stává že mám ráno jenom jednu , vyřešil jsem to že si kupuji všechny stejné. Chce to udělat si větší rezervu. Na hledání mobilu mám ještě jeden starý, zavolám mu a on se mi ozve. Jednou jsem jej z nékupem založil do mrazáku. Mněl štěstí ozval se.

quentos

to se mi nestává, ale občas nemůžu najít dvě stejný a při nedostatku času je to na bednu uplně stejně