SajmonModer

Nemůžete mi poradit s přeplněným hard diskem ?

20 GB pryč ☹
Ahoj, stáhl jsem si do déčka Dragon Age 2 v rarech, rozbalil jsem to a klikl na autorun.exe a to se mi začlo někam extrahovat, vůbec nevím kam, pak jsem ješte na něco klikl a to se mi taky začlo někam extrahovat. No výsledek je takový, že na céčku mi to sebralo asi 20 GB, nevím kam zmizely, už jsem všechno pomazal, co mělo společného s tou hrou, ale i tak už mám na hard disku je 1 GB. Nemůžete mi poradit? Děkuji!!
Doplňuji:
ministri: Díky! Ale vše jsem zkoušel. V program files nemohu nic najít, vše už jsem smazal. Disk jsem taky pročistil a nic.

Nejlepší odpověď
hornik.

Zobrazit skryté a systémové soubory a najít složku Temp a bezostyšně ji vymést.

Další odpovědi
ministri

Tak buď reinstal, nebo zkusit najít zbývající soubory přes hledat, popřípadě zkusit průvodce vyčištění disku. Taky můžeš zkusit defragmentaci, ale ta to asi nevyřeší. Zkus projet Program Files, jestli tam něco nezbylo, popřípadě jestli to nenainstalovalo nějakej další program.

irij

Je možné také najít bod obnovení před tím než jsi provedl stéhnutí a PC na tento bod obnovit.Taktéž je možno Dragon odinstalovat programem REVO UNINSTALLER najde ti všechny součásti dragona po celém počítači a celé beze zbytku odinstaluje.

Hlada

Je ta hra legální? Nevím, kolik místa má normálně zabrat, 20GB je opravdu hodně. Nejde o nějakou pirátskou kopii, která toto provede úmyslně? Pak by nepomohl ani Revo Uninstaller ani bod obnovy. Nenainstaloval ten prevít nějaké skryté složky? Zkus pomocí hledání zobrazit změny od-do a prohlédnout disk Total Commanderem.