Avatar uživatele
SajmonModer

Nemůžete mi poradit s přeplněným hard diskem ?

20 GB pryč ☹
Ahoj, stáhl jsem si do déčka Dragon Age 2 v rarech, rozbalil jsem to a klikl na autorun.exe a to se mi začlo někam extrahovat, vůbec nevím kam, pak jsem ješte na něco klikl a to se mi taky začlo někam extrahovat. No výsledek je takový, že na céčku mi to sebralo asi 20 GB, nevím kam zmizely, už jsem všechno pomazal, co mělo společného s tou hrou, ale i tak už mám na hard disku je 1 GB. Nemůžete mi poradit? Děkuji!!
Doplňuji:
ministri: Díky! Ale vše jsem zkoušel. V program files nemohu nic najít, vše už jsem smazal. Disk jsem taky pročistil a nic.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? irij před 4785 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hornik.

Zobrazit skryté a systémové soubory a najít složku Temp a bezostyšně ji vymést.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ministri

Tak buď reinstal, nebo zkusit najít zbývající soubory přes hledat, popřípadě zkusit průvodce vyčištění disku. Taky můžeš zkusit defragmentaci, ale ta to asi nevyřeší. Zkus projet Program Files, jestli tam něco nezbylo, popřípadě jestli to nenainstalovalo nějakej další program.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
irij

Je možné také najít bod obnovení před tím než jsi provedl stéhnutí a PC na tento bod obnovit.Taktéž je možno Dragon odinstalovat programem REVO UNINSTALLER najde ti všechny součásti dragona po celém počítači a celé beze zbytku odinstaluje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Je ta hra legální? Nevím, kolik místa má normálně zabrat, 20GB je opravdu hodně. Nejde o nějakou pirátskou kopii, která toto provede úmyslně? Pak by nepomohl ani Revo Uninstaller ani bod obnovy. Nenainstaloval ten prevít nějaké skryté složky? Zkus pomocí hledání zobrazit změny od-do a prohlédnout disk Total Commanderem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek