Martas

Nemůže se dostat na Facebook protože je operace přerušena-proč?

Chci se zeptat proč když chci otevřít Facebook tak mi to pořád ukazuje že internet explorer nemůže otevřít server Facebooku-operace je přerušena.Nikdy se mi to tak často nestávalo jako poslední týden třeba 5× zasebou a nepustí mě to tam co mám dělat děkuji za pomoc

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nepoužívat internet explorer, ale jiný prohlížeč. IE stojí za dvě věci. :)

Další odpovědi
Michal Kole

např. programem ccleaner (www.ccleaner.com) vyčistěte cache prohlížeče a DNS cache