Avatar uživatele
Prdloush

Nemůže být doktorka, jak jinak může pomáhat lidem?

Mám kamarádku, která si vysnila, že v dospělosti se stane dětskou lékařkou. Momentálně má však veliké problémy s chemií a nejde jí se zlepšit. Vyhodnotila, že bez chemie se z ní doktorka nestane a přemýšlí, co jiného by mohla dělat. Chtěla by pomáhat lidem. Vím, mohla by dělat asistentku handicapovaným apod. Ale nemáte tip na jiné povolání, které by splnilo její požadavky – pomáhat lidem, pracovat s dětmi, (být doktorkou bez potřeby chemie),… Děkuji. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4180 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Může se stát zdravotní sestrou.
Nebo ať zkusí doučování šikovným studentem VŠ, mě to kdysi moc pomohlo s matikou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Být doktorkou bez chemie nepůjfe. Mohla by však, pokud bude cvičit, dělat dětského nemocničního klauna.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Může pracovat na lince bezpečí nebo jako operátor první pomoci. Může dělat s postiženejma dětma, bejt vychovatelkou v dětským domově nebo prostě jen převádět staré lidi přes ulici, zrovna dneska jsem jednoho takovýho potkal na přechodu a vypadal že tam bude i zejtra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud bude dělat jakoukoliv práci poctivě, tak lidem pomáhá.
A s tou chemií – není to složité – jen pochopit základ. A potom se vše už navzájem navazuje. Chce to, aby jí někdo základ vyložil tak, aby si ho uměla představit – tedy pochopit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek