Prdloush

Nemůže být doktorka, jak jinak může pomáhat lidem?

Mám kamarádku, která si vysnila, že v dospělosti se stane dětskou lékařkou. Momentálně má však veliké problémy s chemií a nejde jí se zlepšit. Vyhodnotila, že bez chemie se z ní doktorka nestane a přemýšlí, co jiného by mohla dělat. Chtěla by pomáhat lidem. Vím, mohla by dělat asistentku handicapovaným apod. Ale nemáte tip na jiné povolání, které by splnilo její požadavky – pomáhat lidem, pracovat s dětmi, (být doktorkou bez potřeby chemie),… Děkuji. :)

Nejlepší odpověď
Deli

Může se stát zdravotní sestrou.
Nebo ať zkusí doučování šikovným studentem VŠ, mě to kdysi moc pomohlo s matikou.

Další odpovědi
Drap

Být doktorkou bez chemie nepůjfe. Mohla by však, pokud bude cvičit, dělat dětského nemocničního klauna.

bolak

Může pracovat na lince bezpečí nebo jako operátor první pomoci. Může dělat s postiženejma dětma, bejt vychovatelkou v dětským domově nebo prostě jen převádět staré lidi přes ulici, zrovna dneska jsem jednoho takovýho potkal na přechodu a vypadal že tam bude i zejtra.

venkovan

Pokud bude dělat jakoukoliv práci poctivě, tak lidem pomáhá.
A s tou chemií – není to složité – jen pochopit základ. A potom se vše už navzájem navazuje. Chce to, aby jí někdo základ vyložil tak, aby si ho uměla představit – tedy pochopit.