zjentek

Nemrzelo by vás, paklíže by za celou dobu existence tohoto serveru se zde na webu nevyskytla kategorie hmyz?

Mě ne. Protože hmyzu ubývá a než si někdo uleví, bude po něm a tudíž bezpředmětné jej zde rozpitvávat.

Odpovědi
Reganois

Ano, měl by tady být hmyz zastoupen, i kdyby byl už jen jeden komár. A nezůstal bych u toho:

  1. zařadil bych i plazy a htaboše
  2. u společnosti bych apeloval na rozmanitost
  3. sport je dle mého názoru misogynní, když už tak sport všechny – všechny gendery

Rokio

Podle mě je škoda, že v kategorii zvířata není hmyz.

Hmyz jen tak nevyhyne. Kdyby nebyl hmyz, nebyli by ptáci a plazi, kteří se hmyzem živí.

autacek

Brouky mají mnozí zdejší v hlavě, tak nemohou být v kategoriích.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.