led

Nemôže dôjsť k zneužitiu? „Vědci nalezli »vypínač« v mozku“, alebo prišla uhorková sezóna…

Doteraz sa hovorilo len o možnosti takéhoto vypínaču pomocou hypnózy…
„Vědci z Univerzity George Washingtona zřejmě objevili vypínač mozku. Stimulací specifické oblasti v řídícím nervovém centru lze člověka zcela zbavit vědomí. Ale možná také přivést k životu z kómatu. Při pokusech s epileptickými pacienty se jim podařilo člověka zcela vypnout. Když vědci systém opět „nahodili“, pacientka si nic nepamatovala.“ http://www.od­haleno.cz/exklu­zivne/clanky/13494/Ved­ci-nalezli-vypinac-v-mozku
v súvislosti s touto správou, ma napadla myšlienka, toľko razy už opisovaná v rôznych knihách, filmoch ako reálna:
Nemôže dôjsť k zneužitiu takéhoto vypínaču?
alebo ide naozaj o produkt novinárskej kačice?

Nejlepší odpověď
mosoj

Zneužít se dá vše.

Další odpovědi
Děda Louda

Mnozí lidé by spíš potřebovali zapínač.