pas

Nemohu se připojit

na server Movie-dowland.Stránka je dočasně nedostupná ,už někoklik dní.Nevíte někdo co s tím?

Odpovědi
beer

Já jsem se tam připojil, ale pozor, je am trojan!! Avast zablokoval )) Možná proto tě tam PC nepustí..
http://www.movie-download.cz/
Doplňuji:
Bedy – ty máš pocit, že snad doporučuji odinstalovat antivir?? To snad ne..

Bedy

No podívejte se, pokud tam je opravdu trojan, tak jen opravdu blbec může doporučit odinstalovat antivir, který tam toho trojana hlásí. Toto je častá chyba lidí, kteří si něco stáhnou, antivir jim tam hlásí vir a oni vypnou antivir a pak se diví, že počítač nestandardně funguje..

Osobně bych počkal nebo zkusil jiný server – například známé uloz.to, share-rapid.com, apod.