Matyášš

Proč se nemohu přihlašovat na Instagram ani na něm zakládat účty?

Dobrý den. Mám takový problém. Nemohu se přihlásit na jeden ze svých instagramových účtů. Vždy mi to napíše “u vaši žádosti bohužel došlo k problému”. Přitom jsem na jednom účtu přihlášený. A když chci vytvořit nový účet tak mi to napíše “Je nám líto, ale došlo k problému. Zkuste to znovu”. Prosím pomozte mi, děkuji!

Nejlepší odpověď
anonym

Ale na tohle se tě nikdo neptal ! Tak buď to víš a pořad mu, nebo nech být. Takovýhle kecy…

Další odpovědi
elkon

Tak dělej něco užitečnějšího, smysluplného.

FlAsh_7

Napiš jim na technickou podporu. Od toho je.