Avatar uživatele
anonym

Nemohu se přihlásit na tumblr.com

Mám blog založený na tumblr.com ale moc často na něj nechodím. Dnes jsem se chtěla na blog přihlásit, ale když jsem zadala heslo a jméno, nabídlo mi to pouze stáhnout soubor neznámého formátu názvem „registerc0004b5f“ ale nijak mě to nepřihlásí. Je to chyba na stránce, něco se tam změnilo nebo si to nějak nerozumí s mým počítačem?
Doplňuji:
bedy – mám explorer 9 pro Win 7. Dřív to spolu komunikovalo v pohodě, ale jestli to teď nějak změnili, že ani explorer tomu nesvědší, pak je to pěkná sviňárna :( na FireFox mi to funguje jak se dívám, tak asi máš pravdu… ale pěkně me to štve, už i na blog.cz se mi polovina věcí nezobrazuje s IE9. Je to ubohý, jak tenhle prohlížeč diskriminujou bez uvědomění, že to může být jediný prohléžeš, který některým lidem funguje, jako například mě.. ostatní prohlížeče mi zamrzaj, nebo něčím nevyhovují a přesto…není nějaký způsob, kdomě stažení jiného prohlížeče, jak to nějak donutit fungovat?

Zajímavá 0 před 4065 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Jaký používáte internetový prohlížeč? Hledal bych příčinu tam – vím, že starý Internet Explorer 6 a 7 si nerozumí tady s Odpověďmi, protože když chci nominovat něčí odpověď, tak mi právě vyleze nabídka se stažením souboru místo okénka potvrzení nominace.
Doplňuji:
To jsou zas samé polopravdy… Internet Explorer je normální prohlížeč, dokonce nejpoužívanějším. I já sám ho používám na Windowsech.
Co se týká standardů, sám Microsoft vyzval ke standardizaci stránek – prostě už na to MS přišel, že dělal chybu – aktuální verze IE standardy už normálně splňuje (narozdíl od starších verzí, zejména 8 a starších).

Tazatelko, nainstalujte si aktuální verzi – Internet Explorer 9 je starší verze. Pokud ani aktualizace na Internet Explorer 10 nepomůže, dejte si stránku do kompatibilního zobrazení. Jak máte adresní řádek, kde je napsané to http://tumblr.com tak tam jsou napravo 3 ikonky – ikonka s přetrženým papírem, dvojšipka a křížek. Klikněte na ten přetržený papír a mělo by to snad jít.

Internet explorer 10 stáhnete odsud: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/internet-explorer/download-ie

Pak dejte vědět – ideálně vnitřní poštou.

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

To není diskriminace prohlížeče, naopak ten prohlížeč nedodržuje html a ostatní „webové“ standardy, proto má problémy s některými stránkami. IE nikdy není jediný prohlížeč, který lidem funguje, za to je velmi často jediný prohlížeč, který v PC mají. To je ale o základní počítačové gramotnosti, že internet nemusí být „to modré éčko.“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet