Nemohu se přihlásit na tumblr.com

Mám blog založený na tumblr.com ale moc často na něj nechodím. Dnes jsem se chtěla na blog přihlásit, ale když jsem zadala heslo a jméno, nabídlo mi to pouze stáhnout soubor neznámého formátu názvem „registerc0004b5f“ ale nijak mě to nepřihlásí. Je to chyba na stránce, něco se tam změnilo nebo si to nějak nerozumí s mým počítačem?
Doplňuji:
bedy – mám explorer 9 pro Win 7. Dřív to spolu komunikovalo v pohodě, ale jestli to teď nějak změnili, že ani explorer tomu nesvědší, pak je to pěkná sviňárna :( na FireFox mi to funguje jak se dívám, tak asi máš pravdu… ale pěkně me to štve, už i na blog.cz se mi polovina věcí nezobrazuje s IE9. Je to ubohý, jak tenhle prohlížeč diskriminujou bez uvědomění, že to může být jediný prohléžeš, který některým lidem funguje, jako například mě.. ostatní prohlížeče mi zamrzaj, nebo něčím nevyhovují a přesto…není nějaký způsob, kdomě stažení jiného prohlížeče, jak to nějak donutit fungovat?

Odpovědi
Bedy

Jaký používáte internetový prohlížeč? Hledal bych příčinu tam – vím, že starý Internet Explorer 6 a 7 si nerozumí tady s Odpověďmi, protože když chci nominovat něčí odpověď, tak mi právě vyleze nabídka se stažením souboru místo okénka potvrzení nominace.
Doplňuji:
To jsou zas samé polopravdy… Internet Explorer je normální prohlížeč, dokonce nejpoužívanějším. I já sám ho používám na Windowsech.
Co se týká standardů, sám Microsoft vyzval ke standardizaci stránek – prostě už na to MS přišel, že dělal chybu – aktuální verze IE standardy už normálně splňuje (narozdíl od starších verzí, zejména 8 a starších).

Tazatelko, nainstalujte si aktuální verzi – Internet Explorer 9 je starší verze. Pokud ani aktualizace na Internet Explorer 10 nepomůže, dejte si stránku do kompatibilního zobrazení. Jak máte adresní řádek, kde je napsané to http://tumblr.com tak tam jsou napravo 3 ikonky – ikonka s přetrženým papírem, dvojšipka a křížek. Klikněte na ten přetržený papír a mělo by to snad jít.

Internet explorer 10 stáhnete odsud: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/internet-explorer/download-ie

Pak dejte vědět – ideálně vnitřní poštou.

cochee

To není diskriminace prohlížeče, naopak ten prohlížeč nedodržuje html a ostatní „webové“ standardy, proto má problémy s některými stránkami. IE nikdy není jediný prohlížeč, který lidem funguje, za to je velmi často jediný prohlížeč, který v PC mají. To je ale o základní počítačové gramotnosti, že internet nemusí být „to modré éčko.“