Avatar uživatele
Pokročilý

Nemohu se na některých serverech přihlásit přes facebook

Klikám na ten rámeček Přihlásit se přes Facebook jako dement a ono to vůbec nereaguje.. jen v Exploreru, v Mozille ani Chromu nic :/ Jenže já na Exploreru bejt nemůžu, je strašně pomalej :D Díky za rady ;)
Doplňuji:
Nemusíte mě hned odsuzovat, že sedím u facebooku celé dny, protože to není pravda... já jsem tím myslela, jako třeba tady na tomto serveru se dá propojit s facebookem, což mi naštěstí jde, ale na jiných stránkách ne... třeba na jednom serveru jsem zaregistrovaná jen přes facebook, ale nejde se mi tam přihlásit, protože to tlačítko vůbec nereaguje... to neznamená, že sedím celé dny u facebooku, ale třeba chvíli na nějakých užitečných stránkách jako je třeba tahle, kde jsem přes facebook zaregistrovaná ! jinak díky za poučení o závislácích a Bedy díky za radu, odkaz jsem už poslala ;)

Odpovědi:

Avatar uživatele
Registrovaný

Na mnoha PC, které jsou například ve škole, někde v zaměstnání, nebo na úřadech Facebook blokují, kvůli závislákům, kteří by pak na stroji mohli dělat něco, co se od nich nechce. Internet Explorer je taková rarita mezi prohlížeči, plno pravidel (ať už se to týká např. tvorby webových stránek, či dalších věcí) naprosto ignoruje a dělá si je po svém, tím bych odůvodnil, proč to na IE může být funkční. Mimochodem předpokládám, že v nadpisu otázky máš překlep, místo "na některých serverech" bych napsal na některých PC, leda že by jsi byla správcem servrovny a odtud se hlásila na Facebook, což je hloupost.
Rada zní následovně: Místo neustálého snažení být vždy a za každou cenu online a být v obrazu co je momentálně na zdi bych radil občas se i od této sociální sítě odpoutat a všímat si také reálného světa.
Doplňuji:
Pročpak ta odpověď pode mnou reaguje především na mě? Skoro to vypadá na propagaci IEčka... Na svém názoru, který jsem nepřímo přednesl, trvám. IE bych řadil mezi nejhorší prohlížeče, když už tedy odbočujeme od tématu.


Avatar uživatele
Zlatý

Internet Explorer je pomalý - no zřejmě máte starou verzi - ty jsou opravdu pomalé, ale nové verze (verze 9 a 10) jsou rychlé (dokonce IE10 je nejrychlejší prohlížeč podle SunSpider testu).

Kdžy už jsme u toho IE, tak nutno podotknout, že IE má nejlepší ochanu proti phishingu a dalšímu sociálnímu inženýrství (zdroj NSS Labs).

Co se týká standardů, sám Microsoft nedávno vyzval adminy, aby jejich stránky splňovaly standardy - IE9 standardy normálně splňuje a není jak staré verze.

Internet explorer udělal opravu velký pokrok a vím, že řada lidí ho normálně používá a jsou s ním dost spokojeni. I já IE používám, přešel jsem z Firefoxu.

Je také možné, že Internet Explorer máte strašně zasekaný různými nástrojovými lištami nebo jinými hloupými doplňky, které ho zpomalují.

Já bych si nemylslel že v otázce je překlep - ono na Facebook se dá přihlásit z řady serverů, například z E15, když chceme něco okomentovat nebo z řady jiných serverů..

Navrhuju tedy abyste mi poslal výpis z programu Hijackthis a podíváme se, jestli v počítači není něco nechtěného a zrovna počítač trošku vyčistíme a IE zrychlíme :-) Věřím, že to všechno zvládneme dát dokupy.

Stáhněte si Hijackthis z http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště (uloz.to, ediskc.z apod.) a odkaz mi pošlete vnitřní pošotu nebo ho vložte sem jako doplnění otázky.

Nebojte se, nic složitého to není :-)

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1063
Zlatý Hlada 972
Zlatý ge0rge 954
Zlatý gecco 905
Zlatý led 884
Zlatý www 829
Zlatý badisko 818
Stříbrný cochee 684

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.