Nemohu najít na netu provozovatele snack baru v Brně Čer na Nám. SNP

Byl jsem napaden ve snack baru snad 20tiletým uřvaným hostem a rozhodl jsem se najít majitele toho baru. Bar se vyskytuje vedle kinokavárny.
49°13'5.275"N, 16°37'14.482"E
Dívenku která je tam zaměstnaná jako číšnice podporovala jednání opilého mladíka a obtěžoval jsem ji už tím, že existuji. Hledám kontakt na majitele ale připadá mě, že na internetu není.

Nejlepší odpověď
kropitko

Proč hledáte majitele?zajděte na Policii a podejte trestní oznámení,oni Vám pak v rámci šetření zjistí i majitele tohoto zařízení. Ale nevím k čemu Vám bude,že budete vědět,kdo je majitel.
Doplňuji:
Jo a ještě jeden nápad,ze zákona je podnikatel povinen mít uvedeno na volně přístupném místě kontaktní údaje,včetně ič ,takže se tam vraťte koukněte se tam,nejspíš to bude na dveřích,okně apod.

Další odpovědi
panenka

Našla jsem ti v ČERNÝCH POLÍCH tuto kinokavarnu tak se podívej

Zdroj: http://www.res­taurace.cz/brno-mesto/kinokavar­na.html

ReHu

Souhlasím s Kropítkem.
rovozovatel by měl mít označení na viditelném místě. Čili asi na dveřích nebo okně.
Abys ho našel na netu, myslím, že bys potřeboval vědět aspoň IČO. A to by také mělo vít viditelné na provozovně.