Supermáán

Nemohu mít asi žádného kluka.. Nevim čím to je.. Asi si všichni myslejí, že jsem hnusná… Děkuju za odpovědi))

Nemohu mít asi žádného kluka.. Nevim čím to je.. Asi si všichni myslejí, že jsem hnusná.. Poraďte co mám dělat? Děkuju za odpovědi))

Nejlepší odpověď
Pájo

Po světě běhá i jeden „pravý“ pro tebe, žádný strach. Alespoň se zatím naučíš žít sama za sebe… řada holek totiž funguje „jako přívěšek“… nemají vlastní názory, vlastní aktivity a koníčky… nejsou tak bohužel ničím zajímavé… jen čekají, ke komu se „přivěsí“ …

Další odpovědi
marci1

Neboj, kluci si nejdřív musí vyzkoušet chodit s těmi, které za moc nestojí, aby poznali, která holka je pro ně ta pravá. Ve třinácti letech máš všechno krásné teprve před sebou a máš se na co těšit. Věř mi.

Braník

musíš hledat jinde než hledáš,osud ti možná dohodí kluka na jiném a dobrém místě,jsme lidé a jak známo každá láska si svou druhou stranu dokáže najít