Boy 13

Nemohou se mazat data sama od sebe?

Třeba vložím 10 fotek na USB flash disk. Na externí HDD disk vložím např 100 videí. Nemohou se sami od sebe mazat? Nebo třeba nemůže to mazat nějaký vir, a jak bych zjistil, že mám na USB flash disku nebo externí HDD disku virus (škodlivý kód)?

Nejlepší odpověď
Hlada

Už konečně přestaň otravovat s těma virama. Jsi paranoidní a toto není medicínské fórum.
Jakýkoli soubor na jakémkoli médiu se může stát nečitelným z mnoha příčin. Nepochybně se to stalo každému a virus to nebyl. Od toho se vytvářejí zálohy, čímž je problém vyřešený.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.