Voldemord

Nemohou mi tyto čočky poškodit zrak ?

http://www.top-crazy.cz/produc­t/barevnei-cocky-kontaktni/barevne-cocky-_2-cocky_-fusion-blue-and-/1142 Nemohou mi tyto NEdioptrické čočky poškodit zrak ?Nebo zanechat něco na oku ?

Nejlepší odpověď
Funna

samozřejmě že můžou…stačí je správně neudrovat a problém je na světě… …a navíc je v návodu – „při nošení crazy čoček není vhodné řídit nebo vykonávat činnosti, při kterých je nutné 100% vidění“…takže přes ně nebude tak dobře vidět, jako bez nich…pokud to chceš jako jednorázovku někam na karneval, nebo si z někoho udělat srandu (nějakými podivnými) tak si je jednou za uherský rok můžeš nasadit, ale 100% nejsou určeny k dlouhodobému nošení…

Další odpovědi
kubik!

Měla jsem je také, tedy v jiné barvě a nepozorovala jsem, že by mi nějakým způsobem ublížily…

marci1

Oči jsou pro mě dost důležité, přiznám se, že já bych to neriskovala. 🙂