Nemohla by vzniknout hra, která vytváří neexistující spoluhráče?

Nemohla by vzniknout hra, která vytváří neexistující spoluhráče? Do systému je natahá pod záminkou získání všeobecných věcí. Někdo by potom podal otázku, ten systém by vrátil několik řízených nebo nahodilých odpovědí. Zároveň bude bombardovat generovanými otázkami a vyptávat se kdo to je. ?. Opravdoví by byli jen ti co se ptají. Jinak počet fiktivních uživatelů spolu s anonymy by byl v tom samém systému – od starých registrovaných, po nově vznikající uživatele. A mohlo by se za to platit když se chce:-)

Ale to je volovina ke kávě za Smetanu.

Anebo já se raději zeptám až za 50 let.

Nejlepší odpověď
led

Tá hra už dávno vznikla. Volá sa politická scéna. Všimnite si to množstvo existujúcich aj neexxistujúcich spoluhráčov.

Další odpovědi
anonym

pořád myslíš že by to byla zábavná hra nebo spíš spammerský nástroj pro účely automatizovaného sběru osobních informací ? 🙂