manon

Nemohla by tady místo smazané otázky zůstat viset alespoň hláška „SMAZANÁ OTÁZKA“?

Jednak bychom viděli, kolik toho zmizí a komu a jednak bych tady nemusela hledat jako blázen. Něco jsem před chvílí četla a teď to nemůžu najít. Zmizela teď nějaká otázka? Možná jsem četla něco staršího. Fakt už nevím a taková hláška by mi pomohla v orientaci.
Doplňuji:
beer: To vím, že nevisí :) Uvítal bys takovou možnost?

Nejlepší odpověď
beer

Mohla, ale nevisí. Provozovatelé ji nepotřebují a uživatelé tu budou i bez hlášky..))
Doplňuji:
Uvítal/neuvítal – to je jedno – chtěl jsem tím říct, že na našem přání vůbec nezáleží. Vzpomínám si, že různé návrhy včetně tohoto se tu již několiklát řešily, posílaly „nahoru“ a nic..
Pochopitelně bych to uvítal a nejen toto.

Další odpovědi
bolak

Já sem kdysi navrhoval zavedení takzvaného „hřbitovu otázek“ , kde by každý vkládal otázky které mu byly smazány, ale nějak se to neujalo :)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-nejaka-moznost-dozvedet-se-o-tom-ktera-otazka-byla-smazana-kdyz-nebyla-moje-ale-mel-jsem-v-ni-odpovedi#discussion

Ono jde hlavně o to, že když je smazána otázka, tak se pošle echo jen tomu dotyčnýmu a v e-mailu je pak jenom název smazané otázky, toť vše. Člověk tak ani nemá možnost prohlídnout si odpovědi které ostatní vložili nebo pročíst si tamější diskuzi. Tohle už sem kdysi psal adminovi, aby to dal nějak dopořádku, ale poděkoval mi a nic se nestalo. A když mu napíšu, jestli by byl tak laskav a neposlal mi do emailu kopii smazané otázky, tak dělá mrtvýho brouka a neodpovídá. A netvrďte mi že tam u toho není :), otázky přece sami od sebe nezmizí…

Sůwa

Já napsala adminovi, aby aspoň bylo vidět kdo nahlásil otázku nebo odpověď a aby to bylo smazáno až po třech nahlášeních. Odezva nulová 🙂

Pájo

Já bych to přivítal. Bylo by to praktické, ochota ale asi nebude… manon, jak správně píšeš, bylo by příliš vidět, kolik toho mizí.

Hlada

Mohla, měla a byla by naprosto samozřejmá, pokud by šlo o zájmové nebo odborné fórum. Tyto stránky jsou ale komerční, reklamní a prvořadý zájem provozovatelů není kvalita fóra. Obchodní strategie, kdy zákazník není na prvním místě má v našich krajích tradici. Dokud je prodejný šmejd, není potřeba inovovat.

Drap

Mohla, ale neni potřeba a vůle ze strany provozovatele. Proč by to taky dělal ?

redy

To by bylo za chvíly plný, těch otázek smazanejch je hafo.:)

Doplňuji:
Já neodpověděla – jo bylo by to dobrý

Michal Kole

Souhlas.

manon

redy: Já doufám, že jich víc zůstává než mizí, nebo ne? :)

manon

Drap: Pro lepší přehlednost – třeba až se budou stránky někdy upravovat (jestli jsem správně pochopila, už se tak nejméně jednou stalo :) ), mohlo by něco takového být přidáno… :)

bolak

Já už tu kdysi psal, aby zlatí a stříbrní měli možnost zobrazit si i smazané otázky. Pokud ty otázky budou vyřazený a nebudou normálně vidět, tak to přece nikoho nepohoršuje a pokud si je bude chtít někdo z nás přeste prohlídnout, tak je to na jeho vlastní riziko :))

Drap

Lepší přehlednost ? Pro koho ? Pro nás uživatele by to určitě přehlednější bylo. Ale provozovatelům by to nic nepřineslo. Je jim to jedno. Stránky jsou provozovány pouze z jednoho důvodu :, aby přinesly zik. A takováto jednoduchá úprava by zisk nezvýšila.

manon

Drap: Kdoví. Možná zvýšila. Bude tady víc uživatelů, když se tady budou cítit dobře. Pokud bude někdo uživatele permanantně naštvávat, jednoho krásného dne půjdou jinam, pokud nesjou masochisti :)

manon

*permanentně

manon

bolaku, Ty to budeš vědět – byla tam od Tebe odpověď s odkazem na tuto moji starou otázku – než jsem odkaz dočetla a chtěla číst dál, už jsem to nenašla. Bylo to něco nového nebo starého?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vysvetlite-1-vypujcim-si-na-to-cizi-anketu-http-www-odpovedi-cz-otazky-vyuzivate-zdejsi-vnitrni-pocztu-discussion

bolak

ten odkaz sem vkládal u těch simpsnů ne?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/koho-se-simpsonovych-mate-nejradsi#discussion

manon

Na ja :) Trefáááá :) Tak vidíš, asi ani nic nezmizelo, ale když jsem nevěděla, tak jsem přestala hledat s tím, že asi zmizelo :) Otázka ovšem zůstává, protože o to právě jde, abych příště věděla, zda je chyba u mne, že jsem se příliš vnořila, až jsem se ztratila :D anebo není chyba na mém přijímači a já tomám rovnou vzdát, protože to už stejně nenajdu :) Dík za nalezení ztracené otázky i manon :)