Avatar uživatele
monika1611

nemocný otec

Dobrý den, je mi 18let a starám se od ledna letošního roku a otce,který v říjnu prodělal těžkou mozkovou mrtvici,ochrnul na pravou polovinu těla a nekomunikuje,tedy komunikuje,ale nic mu nerozumíme. Nedávno ho postihl srdeční infarkt. Jeho chování se dost změnilo a já si už nevím rady. Vše si vynucuje,když to nedostane,tak do tý doby než si to vynutí je zle,jediné co mu jde jsou sprosté nadávky,takže si umíte představit jak to dopadá, chtěla by jsem se zeptat jestli takto nemocný člověk může pít kávu,třeba 2 denně.Dám mu kávu ráno,ale jak nastane 11hodina dopoledne začne si vynucovat další. Navíc má cukrovku. Jak nedostane to co chce,tak tu mám peklo. Z nemocnice má dekubity na pravé straně,používám na to všelijaké masti a snažím se mu to ošetřovat,jenomže si to každou chvíli škrábe a tak nevím vůbec co s tím. Prosím o jakékoli rady nebo názory budu Vám vděčná. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Damiana, anonym, Werwolfo před 4054 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Neni to nic nevšedního. Spousta lidí se po mrtvičce takto chová, i když nikdy před tím takoví nebyli. Někdy se to časem upraví. Je to ale běh na dlouhou trať.Káva by v rozumné míře neměla uškodit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Anuket

Pokud má cukrovku, tak mu káva neuškodí. Doporučila bych však nesladit ji, popřípadě pokud ji vypije jen slazenou, tak používejte cukr pro diabetiky. S ostatními problémy Vám neporadím, na to jsem krátká, ale určitě se někdo najde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Zdravíčko

Milá Moniko. Nemáš to lehké. Řešení by sice bylo, ale není moc levné. Přesto si myslím, že bych Ti zkusila pomoci. Nejprve se podívej na moje webové stránky: www.uzdravim.eu. Pak se mi ozvi na skype vladka991. Probereme spolu možnosti. Ahoj! Držím palečky. Vlaďka Zdravíčko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek