jakho

nemocnice v noci

jede jakákoliv nemocnice v noci???

Nejlepší odpověď
roxy52

Máte pocit,že jde všechen ošetřující personál na noc domů???Nebo kam by měla nemocnice na noc jet ????

Další odpovědi
Tombik

Samozřejmě. Jen v menších nemocnicích nemusí být přes noc otevřená pohotovost.

panenka

Ano jede Lékaři tam být musí pro případ kdyby jich někdo v noci zrovna potřeboval.

Michal

Ano.Některé činnosti mohou být utlumeny a nemocnice nemusí poskytovat standartní pohotovostní službu.

Wareg

Ano, téměř všechny nemocnice musí „jet“ non-stop 24 hodin a 365 dní v roce. I kdyby někde však nebyla pohotovost, existují i jiné ambulance, kde Vás musí ošetřit – interní amb., traumatologická amb, …