Strange

Nemocnice sbírají telefonní čísla od pacientů. Přitom jim netelefonují. Tak proč? Že by zakázka od státu?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemocnice tak činí z těch důvodů, kdyby volat potřebovali. Stát má celou řadu možností jak si získat telefonní čísla kohokoli.

Další odpovědi
mosoj

Buď ráda že zatím telefonovat nemuseli !!!

anonym

Nevím, koho myslíš tím „stát“ – resp. který státní úřad či podnik…
Ale – státní správa má mnohem snazší a komplexnější možnosti, jak získat telefonní čísla občanů, než je ´sběr´ po pacientech…
😉
A – mimochodem, pokud máš v tomto ohledu nějaké pochyby či výhrady, můžeš se obrátit se stížností na ÚOOÚ ( http://www.uoou.cz/ ).

anonym

A jak chceš dát zprávu příbuzným když pacient zemře?Proto chtějí i čísla na blízkého příbuzného, nebo osobě, která by se pak postarala o další věci, kdyby se stalo něco takového.