Vampires

Nemocnice Bulovka – jaké máte zkušenosti?

Pujdu na operaci zad.

Osobne jsem tam byl 2× a pokazde to byl pruser – trvale nasledky, zapomenuty srouby atd.. Ted me ceka plotynka, jeden znamej byl spokojen, ale byl cca. z deseti. I ma RHB me pred Bulovkou varovala. Jake jsou vase zkusenosti ?? Dekuji.

Odpovědi
Nuk nuk

Špatné. Nechce se mi vyprávět proč, ale pokud to jde Bulovce bych se snažila vyhnout. V Praze je víc nemocnic, tak proč vybírat tu nejhorší.

eleonnore

Rozporuplné, ale spíš negativní. Záleží, které oddělení. A určitě záleží i na doktorech. Nedá se odsoudit celá nemocnice.

Narodila jsem se tu a s tímto oddělením tedy problém nebyl. Máma říká, že na začátku devadesátých let to bylo moderní pěkné oddělení. Na tu dobu.

Ve čtrnácti letech mi přišla dětská lékařka na skoliozu, tak jsme museli na Bulovku a místní ortoped mi udělal asi hodinovou přednášku o tom, že nebudu moct mít děti. To křehkou duši čtrnáctileté puberťačky zdrtí a tak jsem se pár let léčila s depresí. Několik let na to mi jiný ortoped v Motole řekl, že by takovému lékaři měli sebrat licenci, že moje záda sice nejsou v pořádku a budu mít holt větší bolesti, ale to, jestli dítě budu nebo nebudu mít není otázka zad.

Nedávno se mi stal úraz a na interně i na chirurgii byli velice milí doktoři.

Jindy jsem zase měla infekci – na infekčním se s námi hádali, že to je kožní onemocnění a na kožním nám tvrdili, že je to infekce. Asi třikrát jsme putovali mezi těmi dvěma odděleními, až na kožním diagnostikovali infekci.

Táta tu byl s infarktem a říkal, že některé pacienty nechaly sestry čekat dlouhou dobu na chodbě a na mnohé pacienty příšerně řvaly.. Ale to není moje zkušenost, takže nevím, co se tam přesně dělo.