Nemocní nevěrou. Kdy by se neodolatelná touha po záletech měla začít léčit? Nebo to není nemoc? 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

Člověk,který onemocní touhle chorobou je citově vyprahlý chudák,léčit se to nedá.

Další odpovědi
arygnoc

nie, to nie je choroba (nevera).

moja osobná astrologička mi predpovedala, že ako 101-ročného ma zastrelí manžel mojej 30-ročnej milenky, keď nás prichytí in flagranti.

nebyť nespokojných žien, neexistuje ani nevera.

Deli

Já si myslím, že si to chodí léčit jen lidé jako Tiger Woods, kteří si tím omluví, že nedokáží odolat zástupu fanynek, navíc se tím úžasně zviditelní, stoupne jeho kredit, image… získá víc peněz. Pár dnů se někde schová, jako že je na léčení, když se vrátí, je z toho mediální bomba a on vydělává víc než předtím.
Běžní lidé se s tímto problémem neléčí, neboť mají-li práci, rodinu a nejlíp chalupu na krku, nemají čas na zálety, a pokud přece ano, stačí jich jen tolik, že to není zas tak zoufalé…