Avatar uživatele
ondra07

Co je to za nemoc, vyhazuje-li někdo věci do koše?

Sakra, může mi někdo říct, co to je za nemoc, protože já už opravdu nevím.
Nedělám to já, ale jedna osoba. Prostě jde po bytě a vyhazuje vše, co se jí nelíbí… vyhodí nové mýdlo, zabalenou polívku, poloviční tatarku, pití, kečup, sýr, květák… prostě vše, co jí překáží, tak vyhodí do koše… Nebo si objedná jídlo za 120 Kč a protože už nemůže, tak půlku vyhodí do koše. Na tohle nemám jiné vysvětlení, než to, že je to nějaká zvláštní nemoc…!

Navíc ani nevydělává peníze, nepřispívá ani nic..

Štve to celou naši rodinu, protože to není normální.. a třeba teď jsem si chtěl jít udělat čínskou polívku, která byla ještě včera ve špajzu.. samozřejmě tam dnes není a je v koši nebo v popelnici někde !

Poradí mi někdo, co s tím? Už na to nemám nervy.

PS: nejde o čínské polívky.. jde o všechno. Něco mám, s něčím počítám, že to použiju a pak přijdu a ono to tam není.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3137 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pokud nepomůže promluva ani výhrůžka dáním do držky (možno jen u mladšího a slabšího jedince), zkus dotyčnému sebrat VEŠKERÉ (ale tím myslím veškeré = hadry, předměty denní potřeby, peníze) jeho věci a schovat, s tím, že až se po nich bude shánět, tak mu řekni, že je přece nepotřebuje, tak jsi je vyhodil do popelnice.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ondra07 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Není to nějaká choroba?
Co dotyčného doporučit k lékaři?
Ale tý čínský polívky škoda fakt není.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Odstěhuj se 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nechápavé

Uklizeni


Je to zlozvyk

Upravil/a: Nechápavé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

zkrátit finanční rozpočet a nechat pachatele vyhladovět den-dva, pro rozum příjde, jinak ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek