ondra07

Co je to za nemoc, vyhazuje-li někdo věci do koše?

Sakra, může mi někdo říct, co to je za nemoc, protože já už opravdu nevím.
Nedělám to já, ale jedna osoba. Prostě jde po bytě a vyhazuje vše, co se jí nelíbí… vyhodí nové mýdlo, zabalenou polívku, poloviční tatarku, pití, kečup, sýr, květák… prostě vše, co jí překáží, tak vyhodí do koše… Nebo si objedná jídlo za 120 Kč a protože už nemůže, tak půlku vyhodí do koše. Na tohle nemám jiné vysvětlení, než to, že je to nějaká zvláštní nemoc…!

Navíc ani nevydělává peníze, nepřispívá ani nic..

Štve to celou naši rodinu, protože to není normální.. a třeba teď jsem si chtěl jít udělat čínskou polívku, která byla ještě včera ve špajzu.. samozřejmě tam dnes není a je v koši nebo v popelnici někde !

Poradí mi někdo, co s tím? Už na to nemám nervy.

PS: nejde o čínské polívky.. jde o všechno. Něco mám, s něčím počítám, že to použiju a pak přijdu a ono to tam není.

Nejlepší odpověď
cochee

Pokud nepomůže promluva ani výhrůžka dáním do držky (možno jen u mladšího a slabšího jedince), zkus dotyčnému sebrat VEŠKERÉ (ale tím myslím veškeré = hadry, předměty denní potřeby, peníze) jeho věci a schovat, s tím, že až se po nich bude shánět, tak mu řekni, že je přece nepotřebuje, tak jsi je vyhodil do popelnice.

Další odpovědi
anonym

Není to nějaká choroba?
Co dotyčného doporučit k lékaři?
Ale tý čínský polívky škoda fakt není.

ReHu

Odstěhuj se 🙂

Nechápavé

Uklizeni

Je to zlozvyk

lexx

zkrátit finanční rozpočet a nechat pachatele vyhladovět den-dva, pro rozum příjde, jinak ne