moníčeččík

Nemyslíte, že někteří lidé berou covid-19 příliš vážně?

Přece je to jen nemoc, která je všude kolem nás. A taky v počtu zemřelých je na třetím místě.
Takže, bojíte se coronaviru?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Justin1

ano, bojím

Naopak myslím, že je moc lidí, kteří ho vážně neberou a raději ohrožují svoje okolí, než aby se snažili sebe a ostatní chránit.

Další odpovědi
Prostě já...

ano, bojím

Souhlasím s Justynem. Také si myslím, že se hodně lidí koronaviru spíše nebojí a ohrožují ostatní.

quentos

ne, nebojím

K čemu ti bude vědět, jestli se ho zdejší uživatelé bojí? Lepší by bylo otevřít učebnici češtiny.

df

ne, nebojím

Kdo se bojí, ať se zabední doma. Když to chytneš, tak to chytneš. Lepší je si nenechat kazit náladu a nesledovat pořád tu havěť, co vo tom pořád plká v tv. A mít připravený Ivermectin, nebo Isoprinosine pro jistotu.

Spíš se bojím, že naše svoboda se již nikdy nevrátí.

elkon

ne, nebojím

Naopak, řada lidí to stále podceňuje a proto nakažených ubývá pomalu. Další věc je nedostatek vakcíny. Čím víc bude lidí očkováno, tím víc bude Covid ubývat.

Arne1

ano, bojím

Ametyst

ne, nebojím

Když vidím, jak se ze všeho dělá politika, včetně hodných a zlých vakcín, Západ x Východ, asi nebude tak zle. Vypadá, že lidi, co rozhodují , vědí asi víc než nám řeknou. Nás jen straší, ale nic nevysvetlují. P.S. Moje maďarská kamarádka dostala čínskou vakcínu, která je vyrobena starobylými způsobem- oslabené viry.

Dochy

ano, bojím

Ano, je „všude kolem nás“ ale zatím se zdaleka nedostala ke všem a přitom k tomu má potenciál. A kdybychom měli vládu k něčemu, tak byla šance se toho zbavit.

Hlada

ano, bojím

Většinou lidé berou nemoc tak, jak je jim předkládána v médiích. Věřím, že nebude historicky dlouhá doba, ve které se ukáže nebezpečnost nemocí a míra politické a obchodní manipulace.

GM

ano, bojím

paul1

ne, nebojím

Byl jsem očkovaný vakcínou Pfizer a věřím jí. Jasně, že i tak budu dále dodržovat pravidla ochrany před covid-19, má další mutace.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

moníčeččík

možná vám je to k ničemuale já to budu dávat na vebové stránky!!

Gus_Fring

Tady je hned vidět, kdo „nemislí“.

Drap

Nevím jestli nastala změna, ale když jsem chodil do školy tak jsme psali vždy nemYslí a ne nemIslí

Dochy

No, víš… Quentos už úřadoval. Gusova poznámka dávala smysl.....