Avatar uživatele
moníčeččík

Nemyslíte, že někteří lidé berou covid-19 příliš vážně?

Přece je to jen nemoc, která je všude kolem nás. A taky v počtu zemřelých je na třetím místě.
Takže, bojíte se coronaviru?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 1100 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Justin1

ano, bojím

Naopak myslím, že je moc lidí, kteří ho vážně neberou a raději ohrožují svoje okolí, než aby se snažili sebe a ostatní chránit.

Upravil/a: Justin1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Prostě já...

ano, bojím

Souhlasím s Justynem. Také si myslím, že se hodně lidí koronaviru spíše nebojí a ohrožují ostatní.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

ne, nebojím

K čemu ti bude vědět, jestli se ho zdejší uživatelé bojí? Lepší by bylo otevřít učebnici češtiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

ne, nebojím

Kdo se bojí, ať se zabední doma. Když to chytneš, tak to chytneš. Lepší je si nenechat kazit náladu a nesledovat pořád tu havěť, co vo tom pořád plká v tv. A mít připravený Ivermectin, nebo Isoprinosine pro jistotu.

Spíš se bojím, že naše svoboda se již nikdy nevrátí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

ne, nebojím

Naopak, řada lidí to stále podceňuje a proto nakažených ubývá pomalu. Další věc je nedostatek vakcíny. Čím víc bude lidí očkováno, tím víc bude Covid ubývat.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

ano, bojím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

ne, nebojím

Když vidím, jak se ze všeho dělá politika, včetně hodných a zlých vakcín, Západ x Východ, asi nebude tak zle. Vypadá, že lidi, co rozhodují , vědí asi víc než nám řeknou. Nás jen straší, ale nic nevysvetlují. P.S. Moje maďarská kamarádka dostala čínskou vakcínu, která je vyrobena starobylými způsobem- oslabené viry.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

ano, bojím

Ano, je „všude kolem nás“ ale zatím se zdaleka nedostala ke všem a přitom k tomu má potenciál. A kdybychom měli vládu k něčemu, tak byla šance se toho zbavit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

ano, bojím

Většinou lidé berou nemoc tak, jak je jim předkládána v médiích. Věřím, že nebude historicky dlouhá doba, ve které se ukáže nebezpečnost nemocí a míra politické a obchodní manipulace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

ano, bojím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

ne, nebojím

Byl jsem očkovaný vakcínou Pfizer a věřím jí. Jasně, že i tak budu dále dodržovat pravidla ochrany před covid-19, má další mutace.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
moníčeččík

možná vám je to k ničemuale já to budu dávat na vebové stránky!!

před 1099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Gus_Fring

Tady je hned vidět, kdo „nemislí“.

před 1100 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Nevím jestli nastala změna, ale když jsem chodil do školy tak jsme psali vždy nemYslí a ne nemIslí

před 1099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

No, víš… Quentos už úřadoval. Gusova poznámka dávala smysl.....

před 1099 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek