Kepler

Neměly by prsaté ženy nosit prsa vypnutá nežli mít záda ohnutá?

Asi to některé ženy berou jako handicap, protože neví, že to u spousty mužů zrychluje tep. Chlapi, co vás víc bere: knoflíky od sporáku, nebo patřičný objem?

https://pixaba­y.com/cs/photos/%C5%BE­ena-nah%C3%BD-z%C3%A1kon-p%C5%99edstavuj%C3%AD-obavy-1966333/

Nejlepší odpověď
Edison

Pohled na nádherný dekolt, otevírající brány fantazie… k tomu pořádnou přepálenou klobásku s hořčicí a pifko…

Další odpovědi
zbyndo

Mne sa páčia,a sú symbolom tajuplnosti všetky, či už malé, veľké, hrušky, jablká, všetky majú svoje čaro,okrem vytrčenych na verejnosti,a hlavne okrem chirurgický upravených,to má skôr odpudzuje

aliendrone

Jsem na rozpacích, protože na jednu stranu jsem všemi deseti PRO, ale na druhou stranu je velmi ponižující napochodovat v plném tempu do lampy pouličního osvětlení jen proto, že místo na cestu čumím na šamačnou šťabajznu. ;) :D :D

A pokud by se náležitě vybavené ženy takto nosily, četnost podobných incidentů by se ZAJISTÉ ZVÝŠILA! (u mne tedy na 100%) :D

Jakožto zastánce zrušení billboardů u silnic s reklamami se „sexuálním podtextem“ (sexy kočkami), protože vím jak dokáží odvést řidičovu pozornost jsem se nedávno dostal do přiblblé situace, když jsem toto zrušení obhajoval. Byl jsem uzemněn připomínkou > Když chceš zrušit ty „rozptylující“ reklamy, co budeš dělat, až půjde po chodníku/krajnici sexy baba? Zrušíš i ženské jako takové? Nebo budeš požadovat, aby chodily v prostěradlech přes hlavu jako v nějakém primitivním Samopalláhstánu? No a nenašel jsem argument proti tomu, že když mne dokáže rozhodit/odvést pozornost reklamní obrázek, co teprv když pojedu kolem OPRAVDOVÉ živé sexbomby. NJN, tak jsem vyblekotal něco ve smyslu, že „ženské nezrušit“, ale snížení počtu „důvodů rozptýlení/odvedení pozornosti“ zrušením reklam se také počítá, ale popravdě – bylo to DOST slabé. :(

Osobně preferuji ženy vysoké, s výraznými sekundárními pohlavními znaky pokud jde o vkus. Což je VELMI zajímavé, když si vybavím zpětně mé přítelkyně, které byly spíše „zjentkovského typu“ (malé, téměř miniaturní), ale JAK tento doslova paradox vysvětlit nevím. Možná to je tou divnou ženskou schopností, že jakmile tě „zaháčkují“, změní se v bytost „nejkrásnější na celém světě“, bez které nejde ani dýchat či obecně myslitelně existovat. ;) :D :D

Hele – vezmi to takhle – už jen ten „pakec“ se líbat se ženou, která je o čtvrt metru nižší než ty – ona na špičkách, ty všelijak zkrouceně shrbený, ano jde to. Já vím, když ji miluješ… A že v posteli se všechno srovná… ;) :D :D

Jenže podívej třebas na Rebeccu Romijn-Stamos (Mystique z X-menů) > https://media­.gettyimages.com/pho­tos/modelactress-rebecca-romijn-is-photographed-for-los-angeles-in-2007-picture-id586038038?s­=612x612
Řekneš, ano, má je pěkné, ale o žádný zázrak, ze kterého si sednu na zadek se nekoná.
Ale ber to tak, že „vyvinutá“ potvora/bestie (jinak též „žena“ ;) :D) se 160cm výšky může působit díky proporcionálnímu klamu LÉPE, než Rebecca. Pokud ale přihlédneš ke skutečnosti, že Rebecca měří 180cm, tak v jejím případě toho v ruce můžeš mít REÁLNĚ VÍCE, než u 160cm „vyvinutější“ myšičky, chápeš? ;) :D :D

Jenže je to „jen teorie“, v životě to je úplně jinak a já sám (jakkoliv sním o ženě mně přiměřeného vzrůstu s patřičnými „vymoženostmi“ s proporcionálním ohledem na vzrůst) jsem se nikdy na takovou šťabajznu nezmohl (dokonce mi přijde, že dávájí přednost chlapům přes 2m na výšku, asi pro ně nejsem dost vysoký), takže další vysvětlení je, že „ty menší“ jsou „šikovnější“ v tom, kterak chlapa zblbnout. Nebo vážně nevím, no. ;) :D :D

zjentek

Mě bere Emma Stone, takže je nutný smířit se s tím, co tam má. Ne, pro prsa Emičku fakt nedám!

ahold

Pánové, zavěste si někdy batoh obráceně. Na břicho. Zkraťte popruhy tak, aby se vám batoh dostal do úrovně prsou. Nezapomeňte na zátěž do batohu cca 3–5kg. Noste ho celý den a pochopíte, proč je vám zrychlený tep u mužů úplně šumák 😁

aliendrone

ahold>>> Xixixi, spousta z nás už je na světě nějaký ten pátek a zkušenosti s nošením batohu vpředu MÁME NEMALÉ! Jen ho nosíme „trošku níž“! Takže víme DOBŘE, že o žádné „velké drama“ se nejedná! (obvykle!!) ;) :D :D

Tvá argumentace je dobrá na „prvoholence“ či pro kategorii 20–40, ti to mohou zbaštit, ale kampak na nás staré pardály, my VÍME SVOJE! ;) :D :D

ivzez

Velká prsa dost často způsobují problémy s páteří.
Až takové, že si kvůli nim nechávají některé ženy prsa zmenšit.

aliendrone

ivzez>>> Ano, je mi známo. Jde jen o můj specifický smysl pro humor a touhu si rýpnout, zkrátka jsem trochu škádlil, no.

Venkoncem je na každé ženě, co se svým poprsím udělá. Jsou i takové, které jen aby takovou „přítěž“ mohly nosti (se všemi negativními důsledky!) do sebe narvou pár kil silikonu, takže… ;) :D :D