Spartaboy

Nemělo by se něco dělat s tím, že na ezoterický otázky člověk nedostane kloudnou odpověď a lidé se mu smějí?

Ani tomu nerozumí nezabývaly se tím ale už ví že je to nesmysl.

Nejlepší odpověď
aliendrone

JO! A také by měli zbanánovat všichni, kteří pohádku četli naposledy před desítkami let a odmítají podat SERIÓZNÍ odpověď na to, kdo by vyhrál, kdyby se popral Fantomas se Spidermanem. ;) :D :D

Další odpovědi
Drap

Co tak třeba by se s tím mohlo dělat? Spíše to vidím tak, že podle toho jaká je otázka, jsou stejně, nebo obdobně chytré odpovědi.

Gus_Fring

Ano. Mělo by se to podpořit. Já na takové lidi nemám nervy. Ať si tedy každý, kdo chce, vyvolává duchy, ale ať neotravuje normální lidi s takovýma, slušně řečeno, bejkárnama.

Funna

jo…odstřelit mne…

když se ptáš na „blbost“, tak nečekej kloudnou odpověď…
pokud se opravdu nabíjí kameny měsíčním světlem, tak asi logicky vadí, když je pod mrakem…jenže jak jsem psala, Měsíc nesvítí a foton letící k Zemi se odrazem od něj nezmění, takže to klidně můžeš nabíjet na slunci…
ale jestli tomu nevěříš, tak je to to samé, jako když já nevěřím na měsíční kameny nabíjené svitem měsíce…takže tyhle dotazy směřuj na nějaký ezoterický web…

PS: a zopakuj si češtinu, zvlášť shodu podmětu s přísudkem…